0530 842 39 38
info@karabogalar.com

default-logo

slider-element slider-element

İstanbul Yangın Kapısı Yangın felaketi oluştuğunda yangının yayılmasını önleyen, can ve mal güvenliği sağlayan, uzun süreli ısı dayanımı ile insanlara yangından korunma imkanı sağlayan yangın kapılarının hayati öneme sahip olması her bina da uygulama zorunluluğu doğurmuştur. Yangın kapıları i&cce...

İstanbul Yangın Kapısı

Ürünlerimiz

slider-element slider-element

İstanbul Yangın Kapısı Türkiye ‘nin en kalabalık şehri olan İstanbul ‘da insan yoğunluğuna bağlı olarak yaşanan en büyük sorunlardan birisi de yangınlardır. Bu tür olumsuz bir durumun bulunduğumuz herhangi bir toplu yaşam alanında meydana gelebilme ihtimalini kestirmek ise neredeyse imkansızdır. A...

İstanbul Yangın Kapısı

Ürünlerimiz

slider-element slider-element

Yangın kapısında neden bizi tercih etmeniz gerektiğini sizler de aktarmak istiyoruz. Yıllardır biriktirdiğimiz tecrübelerimizle sizlere Karaboğa Mühendislik ismimizin altında hizmetlerimizi sürmekteyiz. Bir çatı altında sunduğumuz birden fazla hizmetimizle sizleri buluşturmaktayız. Sizleri de sitelerimizdeki hizm...

Yangın Kapısı kapı Avm'den Alınır

Ürünlerimiz

slider-element slider-element

Yangın Kapısı Kaliteli hizmet, uygun fiyat... Yangın kapısı; yangın olan bir ortamda, insanların ve diğer canlıların güvenliğini sağlayan, yangınla ilişiği kesen, barikat veya engel görevi gören ve her yönüyle diğer kapılardan farklı olan bir kapıdır. Yangın esnasında binayı hızlı ve güveni...

Yangın Kapısı

Ürünlerimiz

slider-element slider-element

Ahşap Yangın Kapısı Yangın kapıları, dizaynına ve renk seçeneklerine göre birçok farklılık göstermektedir.Ahşap kaplamalı yangın kapıları da bu farklılıklardan bir tanesidir.Tabiki de görseli ve renkleri ne kadar farklı olursa olsun,yangın kapılarının en önemli amacı insanları yangınlara v...

Ahşap Yangın Kapısı

Ürünlerimiz

Yangın Kapısı Alışverişlerinizde Mutlaka Güvenilir Firmaları Tercih Ediniz.

Yangın gibi felaketler karşısında çaresiz kaldığını düşünen vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak adına hizmet vermekteyiz. Yangın kapısı modellerindeki özellikler sayesinde tüm tehlikelere karşıtemkinli olmalarına olanak veriyoruz.
Adını sıkça duyduğunuz ve her yerde karşınıza çıkan yangın kapısı ile ilgili teknik detaylar konusunda bir deneyiminiz olmayabilir. Böyle bir durumda yangın kapısı hakkında sahip olmanız gereken bilgilerin neler olabileceğini merak ediyorsanız ve kendinize güvenilir bir kaynak arıyorsanız, size tüm bu imkanları sunmaktayız. Ekibimizin sizlere tanıyacağı fırsatlara göz atarsanız, ekonomik ve kaliteli yangın kapılarına sahip olmanın mümkün olduğunu görebilirsiniz. Kasa kalınlıkları, kanat ölçüleri ve kanat sayılarının dikkate alındığı yangın kapılarına dair modelleri siz de hemen inceleyebilirsiniz.
Hangi mekanizmaların size daha fazla güvenlik sağlayacağını sormak üzere elemanlarımızın destek hatlarımız üzerinden sürekli olarak hizmet vermekte olduğuna şahit olacaksınız. Yangında etkili olan maddelerden sizleri uzaklaştırmak adına işinize yarayacak olan bu ayrıntıları hemen görmeye başlayabilirsiniz. Hayatınızın kurtulmasında önemli bir faktörü bulunan yangın kapılarını camlı olarak veya standart renklerin dışında farklı bir özellikte bulabilirsiniz. Tüm bunlar size hem kullanışlı olmasını sağlarken, aynı zamanda da gönlünüze göre ürünlere sahip olmanız açısından faydalı olacaktır. Yangın kapısı denildiği zaman aklınıza gelen ürünlerin dışında ve modern tekniklerle üretilmiş olan en  iddialı modellerimizi siz de inceleyebilirsiniz.

Yangın Kapısı Fiyatları

Yangın kapılarının imalatını gerçekleştiren firmaların kalitesini ortaya koyan faktörlerden birisi de sunmakta oldukları ürünler için talep edecekleri fiyatlardır. Bazen kalitesiz yangın kapıları pahalı fiyatlara satılırken, kaliteli firmaların satışa sunduğu ürünlerin ise malzeme kalitesi üst düzeyde olurken fiyatlarının gayet uygun olduğu görülmektedir. Bu kaliteli malzeme ile yangın kapısı üretmekte olan adreslerden birisi de firmalarımızdır ve fiyatları oldukça uygun düzeyde tutmaktadır. Yangın kapısı fiyatları konusunda en güvenilir alışverişleri yapacağınız adreslerden birisi olarak sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. İstanbul ve çevresi için talep edilen fiyatlar arasında en uygun rakamları göreceğiniz için siz de rahatlığı hissedeceksiniz. Yangın kapılarındaki ayrıcalıkların size nasıl yansıtılacaklarını gördükten sonra son derece büyük bir keyif alacaksınız. Yangın kapısı fiyatları konusunda size zorluk çıkarmayacak olan ekibimizin kullanışlı modellerle ilgili olarak fikirlerini öğrenebilirsiniz.
Yangın kapısı fiyatları size cazip geldiğinde, malzemelerinin kalitesini de araştırmayı ihmal etmemelisiniz. Çünkü böylece fiyatların uygun olmasının altında herhangi bir aldatmacanın olmadığını görebilirsiniz. Bunların yaşamınız için küçük ancak önemli ayrıntılar olduğunu unutmamanız gerekmektedir.
Fiyatların uygun olmasının nelere bağlı olduğunu öğrenmek için bu tür soruları bize sorabilirsiniz. Alacağınız yanıtlar sayesinde yangın kapısı kullanmak sizin için de kolay ve ekonomik olacaktır. Kaliteli hizmetlerini yıllardır korumakta olan firmamız güvencesinde satın alacağınız ürünlerin sertifikalı ve kalite belgeli olması sayesinde endişe ve panik hallerinizden de anında kurtulacaksınız.

Camlı Yangın Kapısı

Yüzlerce yangın kapısı modelinde sürekli aynı özellikleri görmek sizin için sıkıcı bir hal alabilir. Sürekli tek renk veya tek desen yangın kapısı kullanmak görsellik açıdan özellikle iç mekanlarda tercih edilmeyen bir durumdur. Bu nedenle camlı yangın kapısı modellerinin önemi ön plana çıkmaktadır ve bina sahipleri de alacak oldukları bu modellerde en yeni adımları takip etmektedir.
Yangın kapısı denildiği zaman aklınıza gelen klasik modellerin dışında bir ürünle tanışmak için hemen camlı yangın kapısı siparişlerinizi verebilirsiniz. Ürünlerin üzerinde bulunan cam bölmelerin size estetik açıdan önemli kazançlar sağlayacağını rahatlıkla görebileceksiniz. Böylece camlı yangın kapısı sahibi olmanın en ekonomik yöntemleri ile de tanışabileceksiniz. Yangın kapılarındaki ayrıntıları ve ayrıcalıkları yaşayarak görmenizi sağlayacak olan hizmetlerimize hemen göz atabilirsiniz. Yangın kapısı denildiği zaman aklınıza gelen standart imalat ürünlerini bir kenara bırakacak olan ekibimiz sayesinde en modern dokunuşlara sahip ürünlerle bir an önce tanışabilirsiniz.
Sizi korkutan anlardan kurtulmanız için camlı modellerin daha yüksek seviyede garanti vermekte olduğunu görmek istiyorsanız hemen bu modellere sahip olmalısınız.
Model ve renk bakımından geniş alternatifleri size sunmakta olan bu ürünlerin aynı zamanda amaçlarına uygun olarak ısı ve dumana karşı dayanıklı bir biçimde yapılmakta oldukları da görülmektedir.
Yangının hızlı ilerleyişine karşı durabilmek ve hayatınızı kurtarabilmek için sizlerin de son derece hızlı hareket etmesi gerektiğini unutmamanız gerekmektedir.

Yangın Kapıları

Yangın kapıları diğer bir adıyla acil çıkış kapıları ,günümüz şartlarında can güvenliği için her,okul,hastane, kamu kurum ve kuruşları ve özel şahsa ait yerlerde bulunması gereken önemli bir araçtır.Yangın gibi büyük bir felakete karşı önlemlerin , önceden titiz bir şekilde alınması gerekmektedir.Ama tabi sırf bulunması gerekiyor diye uyduruk bir yangın kapısı takmak sadece gereksizce bir vicdan rahatlatmaktan başka bir şey olamaz.Çünkü kimse kimsenin canıyla oynayamaz.Bu yüzden her nerde oturursak ya da her nerde iş yapıyorsak yapalım orada yangına karşı gerekli önlemlerin alınıp alınmadığını kontrol etmemiz gerekir.Bu bir insanlık görevi haline gelmelidir.

Birçok işletmelerin binaların da ,okul yurtlarında,hastanelerde yangın kapısı var ama hala yangından dolayı insanlarımızı kaybediyoruz.Peki neden ?

Yangın kapıları sadece ‘olsun’ diye taktıracağımız ya da binalara ilave ettireceğimiz normal bir kapı değildir.Yangın kapısı seçiminde ve kullanılan malzemelerin Avrupa standartlarında olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir.Taktırdığınız acil çıkış kapıları,pimapenden olmamalı,kapıları kilitli olmamalı,binanızın ücra bir köşesinde bulunmamalı,yangın kapısının binada olduğunu herkes bilmeli,yangın kapısının önünde engeller bulunmamalı,yangın kapısını itfaiyenin rahatça ulaşabileceği bir alana yapılmalı(konumlandırılmalı) ve her önüne gelene yangın kapısı yaptırılmamalı.Aksi taktirde yangına davetiye çıkarmış olusunuz !

Peki ne yapmalıyız ?

Bizim ile iletişime geçtiğiniz taktirde adım adım neler yapmanız gerektiğini açık bir şekilde sizlere açıklayacağız.Sizlerin can güvenliğini sağlamak için bir nebze katkıda bulunmak www.kapiavm.com için bir şereftir.

Ucuz Yangın Kapısı

Yaşamınızın en güzel anlarının büyük bir felaket nedeniyle kararmasını istemiyorsanız, atacağınız adımların güvenilir ortamlara çıkmasına özen göstermelisiniz. Bir merdivenden veya balkondan kaçış sağlamak yerine, yangın kapılarını tercih etmeniz size yaşamınızı kazandıracaktır. Evlerin dekorlarında kullanılan kapı veya pencerelerin dayanıksız olması, felaketlerin boyutunu artırmaktadır. Yangın kapıları ise bunun önüne geçebilecek kalitede önemli malzemelerden üretilmektedir. Yangın kapısı alırken ucuzluğuna dikkat ediyorsanız, fiyat olarak bu faktörü değerlendirseniz dahi, malzeme bakımından kaliteli olmasına özen göstermelisiniz. Yangın kapısı sektöründe hem ucuz, hem de kaliteli ürünleri nereden alabilirim diye merak edenlerin sorularına yanıt bulmaları amacıyla bu yazılarımızı detaylı bir şekilde paylaşıyoruz. Teknik bilgilere yer vermekte olup yangın kapısı fiyatları ve maliyeti ile ilgili oldukça uygun adımları atmanıza vesile olmaktayız.
Tüm bu nedenlerden dolayı yangın kapısı alırken sizler de fiyat faktörünün hangi aşamada kalması gerektiğine net bir biçimde karar verebilirsiniz. Yangın kapısı alacakların ucuzluğa önem vermesi tek başına bir anlam ifade etmediğinden, malzemelerin de detaylı bir biçimde incelenmesi gerekecektir. Yangın kapısı almanın fiyatlar ve malzeme bakımından ilişkilerini sizlere anlatacak ve örneklendirecek olan elemanlarımız sayesinde yaşamınızın çok daha anlamlı olduğunu görebilirsiniz.
Yaşamınızı kurtarmaya yönelik atacağınız adımların sizi yangın kapılarına yönlendireceğini görmek istiyorsanız elemanlarımızla görüşmeye başlayabilirsiniz.
İstanbul ve semtlerinden ulaşmanız halinde yangın kapısı alışverişleri ile ilgili olarak kolayca sonuca ulaşabileceğinizi de görebilirsiniz.

Yangın Kapısı İmalatı

İstanbul her sektörde olduğu gibi yangın kapısı imalatı ile ilgili de oldukça geniş seçenekleri sunan firmaları barındırmaktadır. Böylesine geniş alternatiflere sahip olan kişilerin zaman zaman yaşadığı tereddütler vardır. Müşterilerimizin yangın kapısı imalatı ile ilgili aklındaki soru işaretlerini yok etmek amacıyla hizmet vermekte olduğumuzun altını çizmekteyiz. Yılların tecrübesini aktardığımız yangın kapıları ile güvene ve geleceğe yol almalarını sağlıyoruz. Böylece yangın kapısı imalatı ile birlikte hayatlarını kurtarmalarını sağlıyoruz ve bunu dürüstlük ilkemizin dışına çıkmadan gerçekleştiriyoruz.
Yangın kapısı imalatı ile birlikte kişilerin yaşamlarında umuda açılan kapıları bulunmaktadır. Çünkü gelecekte umutsuzluklarla boğuşmamak için yaşamınızın yangın kapıları ile kurtulmasını ve en az zararla kurtulmayı sağlayabilirsiniz. Yangın kapısı imalatı ile ilgili hedefinizdeki noktalara ulaşma konusunda bu ayrıntılara özellikle dikkat etmelisiniz. Yangın kapısı imalatı sayesinde yaşamınızda ne gibi değişikliklerin olacağını gözlemlemek için kendinize bir süre vermelisiniz. İmalatını gerçekleştirdiğimiz yangın kapılarında olmasını istediğiniz her özelliği bize bildirebilirsiniz. Yangın kapısı imalatı denildiği zaman akla ilk gelen firmalardan birisi olarak, ilk olarak aklınızdaki modelleri sormaktayız. Böylece çizimleri ve tasarımları gerçekleştirmeden önce sizleri memnun etme yolundaki önemli adımları gerçekleştirmekteyiz. Bu büyük yeniliklerin takipçisi olmak için hemen imalatları gerçekleştirdiğimiz yangın kapılarına göz atmaya başlayabilirsiniz.
Yangın kapılarındaki ayrıcalıklar size de büyük kolaylıklar sağlayacağı için vazgeçemeyeceğiniz özelliklerini hemen görmeye başlayacaksınız. Firmalarımız sayesinde İstanbul’un her semtinden yangın kapısına sahip olmak için telefonlarınıza sarılabilirsiniz.

Yangın Kapısı Firmaları

İyi bir yangın kapısı hangi koşulları taşımaktadır diye merakla sorduğunuz sorulara yanıt verecek olan firmaların da önemi büyüktür. Yangın kapısı firmaları arasında en iyi yanıtları verecek olan ekibe sahip adresleri ziyaret ederseniz, kendi güvenliğinizi çok daha profesyonel kişilere bırakmış olursunuz. İstanbul ve çevresi için kaliteli hizmetlerini yıllardır sunmakta olan yangın kapısı firmalarımızı ziyaret etmenizin avantajlarını yaşamak için elinizi çabuk tutmalısınız.
İstanbul’un her semtinden ulaşabileceğiniz şubelerimiz sayesinde korkunç anlarınızı kolayca atlatabileceksiniz. Yangın felaketiyle karşılaştığınız andan itibaren kendinizi güvende hissetmenizin yangın kapıları sayesinde mümkün olduğunu böylece anlayabileceksiniz. Yangın kapısı firmaları ile ilgili araştırmalarınızı geniş çapta yapmaya devam ettiğiniz sürece yanılma payını oldukça düşürebilirsiniz. Son kararlarınızı vermeden önce mutlaka firmalarımızı ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Yangın kapısı firmaları ile ilgili olarak yapacağınız araştırmalarda olmasını istediğiniz tüm kalite kriterlerine uygun bir adres olduğumuz için yaşatacak olduğumuz konfordan asla vazgeçmek istemeyeceğinizin de altını çizmekteyiz.
Yangın kapısı firmaları genel olarak insanların yaşamlarına olumlu katkılar sağlamalıdır. Bunun için hem tecrübeli olması, hem de kaliteli malzeme kullanması şarttır. Bu koşulları yerine getirmekte olan adreslerimiz sayesinde sizler de tüm ihtiyaçlarınızı tek bir şube üzerinden giderebileceksiniz. Her türlü hava ve mekan şartlarına uygun çizim ve tasarımların yapılmasının ardından yangın kapıları kullanışlı hale getirilmektedir. Sipariş vermeniz halinde sizler de bu kolaylıkları hemen görmeye başlayabilirsiniz.

ETİKETİLER  Yangın kapısı, ucuz yangın kapısı, ahşap yangın kapısı, raylı yangın kapısı, camlı yangın kapısı, yangın kapısı fiyatları, yangın kapıları, çift kanatlı yangın kapısıtek kanatlı yangın kapısı, paslanmaz yangın kapısı yangın kapısı, yangın kapısı fiyatları, ahşap yangın kapısı, camlı yangın kapısı, raylı yangın kapısı yangın kapısı modelleri kakkında bilgiler içermektedir.