0530 842 39 38
info@karabogalar.com

default-logo

EN UCUZ YANGIN KAPILARI

Yangın kapıları fiyatları kapı kalitesine bağlı olarak değişmektedir. Ucuz yangın kapısı ve aldığımız kapının kaliteli olması için firmaların internet sitelerindeki ürün kampanyaları takip edilmesi gerekmektedir. Yangın kapısı yönetmeliğin ve devlet tarafından konulan yeni kanunlar sayesinde birçok iş yeri ofis ve yüksek konutlarda zorunlu hale gelmiştir. Bu sayede talep artışı ve fiyat oranlarının değişmesinde etkili olmuştur. Gerek rekabet gerek ise reklam amaçlı yapılan indirimler vardır. Günümüzde normal düzey bir kalitede ve 200 metrekare için tasarlanmış en ucuz yangın kapısı 250 TL.  Ekonomik yangın kapısı başlığı altından bu fiyat 220 TL ye de düşebilir.  Hem kaliteli hem de en ucuz yangın kapısı olması açısından nasıl bir fiyat soruşumum cevabı ise 400 TL DİR.  Modeller ve kullanılan malzemeye göre değişkenlik gösteren fiyat listesine ürün tanıtım sayfalarından ulaşabilirsiniz. En ucuz yangın kapısı olarak 220 TL altındaki bir yangın kapısı iyi bir kalitede bulunmamaktadır.

  Büyük illerde özellikle İstanbul gibi şehirlerde en ucuz yangın kapısını alabilmek için firmaların üretim fabrikalarına giderek fiyatı daha da düşürme şansınız vardır. Kurumsal hizmet veren firmalar toplu alımlarda ise yine büyük ölçüde indirime gitmektedir. Örneğin devlet kurumları ve büyük alışveriş merkezlerine satılan en ucuz yangın kapısının fiyatı 200 TL gibi bir rakamdır. Sürekli aynı firma ile alışveriş yapıldığında fiyat konusunda da ucuzlama söz konusudur.Tabi kaliteye göre de değişmektedir.

 En ucuz yangın kapısı sizin istek ve şartlarınıza bağlı olarak değişmektedir. Kaliteli ve estetik bir yangın kapısının fiyatı ile klasik bir yangın kapısının fiyatı aynı değildir.Müşteri talepleri doğrultusunda firmalar en ucuz yangın kapısı fiyatları için belli zaman aralıklarında kampanyalar yapmakta olduğunu da hatırlatmak gerekir.